Winning Form Predictions  Return

1 Maiden Juvenile Plate
12:40
800 M
6 Runners
No Horse Len Beh Jockey Mass Draw Rtng
1 ANDREA 0 Greg CHEYNE 60 1 0
2 LINDEN ROCK 0 Jarryd PENNY 60 5 0
3 WILD MOVE 0 Muzi YENI 60 2 0
4 ALISA'S PEARL 0 Julius MPHANYA 57,5 3 0
5 BRANDINA 0 Teaque GOULD 57,5 4 0
Same Trainer: (1-5)(3-4)
2 Maiden Plate (F&M)
13:15
1000 M
6 Runners
No Horse Len Beh Jockey Mass Draw Rtng
6 ZALIKA 0 Ryan MUNGER 60 12 0
5 DESERT WANDERER 2,4 Shannon DEVOY 60 13 0
2 REBEL WILSON 4,9 Lyle HEWITSON 60 11 0
1 VOMANDLA 5,2 Aldo DOMEYER 60 7 0
4 HURRICANE SASHA 10,9 Mathew THACKERAY 60 3 0
3 HALLO ROSIE 11,1 Muzi YENI 60 5 0
Same Trainer: (2-6)(3-8)(4-5-9)(7-11)
3 Maiden Plate
13:55
1600 M
6 Runners
No Horse Len Beh Jockey Mass Draw Rtng
1 CROME YELLOW 0 Aldo DOMEYER 60 6 0
9 WAHI 2,1 Julius MPHANYA 57 8 0
10 AFRICAN JAVA 3,7 Lyle HEWITSON 56 4 0
5 LITTLE DRUMMER BOY 3,9 Jarryd PENNY 59 7 0
8 MASTER NEWTON 5,5 Sandile KHATHI 59 5 0
3 LUCKY DEAL 8,3 Collen STOREY 60 3 0
Same Trainer: (2-8-9)
4 Merit Rated 60 Hcp (F&M)
14:30
1600 M
6 Runners
No Horse Len Beh Jockey Mass Draw Rtng
7 PIN UP FOLD 0 Shadlee FORTUNE 57 2 0
14 ASHDOWN 0,7 Julius MPHANYA 53 13 0
8 STREET GAZE 1,1 Chase MAUJEAN 57 9 0
13 STEP OUT 1,5 Collen STOREY 54 12 0
5 INGA 2,2 Bryan CLAASSEN 59 6 0
4 CURVED LIGHT 2,3 Greg CHEYNE 59 1 0
Same Trainer: (1-9-14)(2-7-13)(3-12)
5 Merit Rated 82 Handicap
15:05
1200 M
6 Runners
No Horse Len Beh Jockey Mass Draw Rtng
7 CAPTAIN MAROONED 0 Chase MAUJEAN 52,5 3 0
2 VALENTINIK 1,6 Mathew THACKERAY 59,5 4 0
6 FORT WINTER 2,9 Ryan MUNGER 54 5 0
3 QUICK GLIMPSE 4,5 Greg CHEYNE 59 6 0
1 COPPER TRAIL 4,6 Lyle HEWITSON 61 7 0
4 AUTUMN RAIN 7 Luyolo MXOTHWA 57 2 0
Same Trainer: (1-2-6)(5-7)
6 Merit Rated 88 Hcp (F&M)
15:40
1000 M
6 Runners
No Horse Len Beh Jockey Mass Draw Rtng
3 VIA SACRA 0 Sandile KHATHI 58,5 8 0
6 MARY O' REILLY 0,4 Lyle HEWITSON 55,5 5 0
2 SALTIRE 0,6 Greg CHEYNE 60 3 0
4 STRAAT-KIND 1 Aldo DOMEYER 58 2 0
7 MAKE IT RAINE 1,1 Teaque GOULD 55 7 0
1 PEPPER OAK 2,3 Muzi YENI 60 9 0
Same Trainer: (1-2-3-7)(5-6)
7 Merit Rated 84 Handicap
16:15
1400 M
6 Runners
No Horse Len Beh Jockey Mass Draw Rtng
9 RIVER CAM 0 Chase MAUJEAN 56 5 0
6 PROSPECT STRIKE 0,2 Shadlee FORTUNE 58,5 4 0
8 PAPER TOWN 0,4 Muzi YENI 57 2 0
4 STORY OF MY LIFE 1,2 Julius MPHANYA 59 8 0
10 GREEN LANTERN 1,6 Greg CHEYNE 55,5 10 0
5 LORD MARSHAL 1,9 Luyolo MXOTHWA 58,5 6 0
Same Trainer: (1-5-6)(4-8)
8 Merit Rated 70 Handicap
16:55
1400 M
6 Runners
No Horse Len Beh Jockey Mass Draw Rtng
3 THE CAT 0 Sandile KHATHI 59 14 0
10 LITTLE MO 1,7 Shadlee FORTUNE 56 13 0
4 ROCK THE COT 2,5 Bryan CLAASSEN 58 9 0
14 LEO ZODIAC 3 Mathew THACKERAY 52 7 0
5 EL CHEEPO 3,1 Chase MAUJEAN 57,5 8 0
9 COYOTE CREEK 3,4 Ryan MUNGER 56 10 0
Same Trainer: (1-9)(2-6-7)(8-12)(10-11-13)


Race 2: ZALIKA(6)
Race 3: CROME YELLOW(1)
Race 5: CAPTAIN MAROONED(7)
Race 8: THE CAT(3)
1 line 1 7 7 3 9 3
16 lines 14 6 6 10
72 lines 8 2 4
192 lines 13 2 14
300 lines 5 5
720 lines 4 8 9

1 line 7 7 3 9
8 lines 14 6 6
36 lines 8 2 8
96 lines 13 2 4
200 lines 5 4 10
360 lines 4 7 5
1 line 6 1 7 7 3 9 3
8 lines 14 6 6
24 lines 8 10
64 lines 2 4
192 lines 9 2
384 lines 8 4
 Return